Yazı Detayı
23 Şubat 2020 - Pazar 09:15 Bu yazı 673 kez okundu
 
KORONA VİRÜSÜ DEDİKLERİ
Necmi idiz
idiznecmi@hotmail.com
 
 

Bu korona virüsü tamamen bir ekonomiyi çökertme güçleri ellerinde tutma ve rakip olan güçleri de çökertmek amacıyla yapılan bir algı operasyonudur.

Geçmiş yıllarda belki kaç yıl boyunca tavuk eti yenmesi engelleyen ve binlerce tavuk ve kümes hayvanını öldürten KUŞ GRİBİNE NE OLDU?

Daha sonra insanlar hepsi neredeyse ölecek dedikleri DOMUZ GRİBİNE NE OLDU?

AKABİNDE SARS VE MERS HASTALIKLARI YAYGARASI ÇIKTI BUNLARA NE OLDU

ŞİMDİ DE KORONA VİRÜSÜ ÇIKARTILDI

BU virüs yeni değil 1930 lu yıllardan bu yana bu virüs keşfedilmiş ve her kış aylarında da vardı ve olacak da

AMA BU ALGI GETİRMEKLE NE OLDU?

1-DÜNYA EKONOMİSİNİ NEREDEYSE ELİNDE TUTAN ÇİNE BÜYÜK BİR DARBE VURULDU VE TÜM ÜLKELER ÇİN'DEN ALIMLARI HATTA GİRİŞLERİ DURDURDU

2- DİZE GETİRMEDİKLERİ İRAN'A YAYMAKLA DARBE VURULDU

3-GÜÇLÜ DEVLET OALRAK GÖRDÜKLERİ TÜRKİYE'DE DE AYNI ŞEKİLDE EKONOMİSİNİ ÇÖKERTİLMEYE ÇALIŞIŞILYOR

FIRSATTAN NEMALANANLAR, KORKU İMPARATORLUĞUNU KURMAK VE ÜLKELERİ VE TOPLUMLARI KORKUYLA DİZE GETİRMEKTEN BAŞKA BİR AMACI YOKTUR.

Grip nezle gibi solunum yolu hastalıkları her zaman boğmaca zature nefes almakta zorlanma kış aylardan eskiden beri gördüğümüz ve zayıf ve güçsüz insanların da birçoğu ilerlemek suretiyle hayatını kaybetmişlerdir.

Tedbir almak her zaman şart:

Kış aylarında temizliğe fazla toplu yerlerden uzak durmak dengeli beslenme, meyve ve sebze bolca tüketmek, elleri sabunla sık, sık yıkamak ve soğuk havalarda sıkı giyinmek alınacak en önemli tedbirlerdendir. Hasta olmadan önlem almak hasta olduktan sonra tedavi daha da zor oluyor tam bir ilacı yok yani. Tek ilacı hasta olmamak için önlemleri almak.

 
Etiketler: KORONA, VİRÜSÜ, DEDİKLERİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı