Haber Detayı
18 Mayıs 2022 - Çarşamba 17:43 Bu haber 155 kez okundu
 
Van Gençlik Spor'da devir teslim yapıldı! Özsoy görevine başladı
Van'da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevine atanan Arif Özsoy, görevi İl Müdür Vekili Yalçın Özdemir’den devraldı.
GÜNDEM Haberi
Van Gençlik Spor'da devir teslim yapıldı! Özsoy görevine başladı

2019 yılında Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak atanan Arif Özsoy, 09 Mayıs 2022 tarihinde, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu tarafından, Van Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak atandı. Önceki gün Van’a gelen İl Müdürü Arif Özsoy görevini, İl Müdür Vekili Yalçın Özdemir’den devraldı.

Van Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen devir teslim töreninde bir konuşma yapan İl Müdür Vekili Yalçın Özdemir, Van Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy’a görevini devrettiğini belirterek yeni görevinde kendilerine başarılar diledi.

Van Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne atanan Arif Özsoy ise, 2014 yılından bu yana bu görevi yürüten ve Van’a önemli hizmetlerde bulunan Nevzat İnanç’a Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevinde ve bundan sonraki iş ve aile yaşamında başarılar dileyerek, “Hizmet yarışında üstlendiğimiz bu görevi en iyi şekilde ifa edebilmek adına hem şahsım olarak, hem de kurum olarak gece gündüz çalışacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Görev yaptığım süreç içerisinde bulunduğumuz makamların hizmet makamları olduğu bilinciyle kapımızı ve gönlümüzü bütün Sakaryalılara açtığımızı düşünüyorum.

Bütün spor tesislerimizin kapısını her zaman sporseverlerin ve gençlerin hizmetine açık tuttuk. Gençlerimize hizmet etmek için gecemizi gündüzümüze kattık. Ortada bir başarı varsa bu ekip işidir anlayışıyla görevde bulunduğum süreçte her zaman bizlere destek olan Sayın Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, Valimiz Çetin Oktay Kaldırım’a, Müdürlerimize ve diğer tüm mesai arkadaşlarımıza, hedeflerimize ulaşmamız için destek ve katkıları için çok teşekkür ediyorum. Rabbim bizleri bu hizmet yolunda muvaffak kılsın ve bize güvenenlere karşı mahcup etmesin inşallah” diye konuştu.

Konuşmaların ardından, İl Müdür Vekili Yalçın Özdemir tarafından, Van Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy’a çiçek taktim edildi. Yapılan çiçek  takdiminin ardından hatıra fotoğrafı çekilmesiyle program son buldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Van, Gençlik, Spor'da, devir, teslim, yapıldı!, Özsoy, görevine, başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı