Haber Detayı
16 Şubat 2021 - Salı 17:31 Bu haber 451 kez okundu
 
VAN’DA MOBİLYA VE OTO HIRSIZLARI YAAKALNDI
Van İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada ilde 3 aylık çalışma sonucu mobilya ve oto hırsızlığı yapan 19 kişi yakalandı.
ASAYİŞ Haberi
VAN’DA MOBİLYA VE OTO HIRSIZLARI YAAKALNDI

Yapılan açıklamada şu sözlere yer verildi: “11.11.2020 tarihinden itibaren 3 aylık süreyle yapılan çalışmalarda ilimiz genelinde farklı tarihlerde meydana gelen “800.000 TL değerindeki Oto Hırsızlıkları, İş Yerinden 400.000 TL değerindeki mobilya Hırsızlığı ve ikametlerden yapılan çeşitli Hırsızlık” olaylarıyla ilgili olarak; Müdürlüğümüz Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği Görevlilerimizce; oluşturulan özel ekip tarafından “Hırsızlık” olaylarının şüpheli/şüphelilerinin tespit edilmesi ve yakalanmasına yönelik olarak yapılan çalışmalar kapsamında; (E.K.),(E.B.),(M.B.,(E.B.),(K.Ş.),(İ.T.),(A.Y.),(F.T.),(F.K.),(G.Ö.),(

R.G.),(Y.E.),(A.G.),(N.A.),(Ş.D.),(D.E.)(M.K.),(M.O.),(M.K) isimli 19 şahıs çalınan malzemelerle birlikte suçüstü yakalanmış çalınan 8 ayrı oto ve mobilyalar bulunmuş müştekilerine teslimi sağlanmıştır.  toplamda 32 nitelikli hırsızlık olayı aydınlatılmıştır. İsimleri geçen 19 şahıs Adli makamlarca tutuklanarak cezaevine teslim edilmiştir. Van Emniyet Müdürlüğü olarak Halkımızın can ve mal güvenliği için her türlü asayiş olayının önlenmesine yönelik olarak çalışmalarımız kararlılıkla devam etmektedir.

Kaynak: Editör: enfarklıhaber
Etiketler: VAN’DA, MOBİLYA, VE, OTO, HIRSIZLARI, YAAKALNDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı